Aga Mina olen noorele toeks


Üle Eesti on paljud organisatsioonid liitunud kampaaniaga Aga Mina, et teha Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks kingitus. Käesoleva aasta alguses liitus kampaaniaga ka MTÜ RuaCrew, kelle südameteemaks on riskikäitumisega noored ja nende toetamine.

Iga laps, olenemata oma vanusest, vajab tähelepanu. Kui aga lapsevanem ei ole võimeline märkama ja sekkuma, kuna tal on endal probleeme, hakkab laps tähelepanu otsima teisiti. Sama juhtub lastega, kelle vanemad on enda tegevuste ja eluga niivõrd hõivatud, et järeltulija on tema elus teisejärguline.
Noorte käitumine on sageli appihüüe. Hüüe, et keegi märkaks ja sekkuks. Et keegi toetaks, suunaks, oleks eeskujuks. Keegi turvaline inimene, kes pakuks soojust ja armastust tingimusteta ning oleks olemas olenemata lapse  käitumisest.

MTÜ RuaCrew on üle üheksa aasta pakkunud riskikäitumisega noortele tugiisikuks toetavat täiskasvanut, kes ei anna hinnangut noorele, vaid võtab teda sellisena nagu ta on ja on teenäitaja. 
Ühingu juures tegutsevad vabatahtlikud tugiisikud saavad põhjaliku koolituse, mis annab neile ettevalmistuse tegelemaks keerulise sihtgrupiga ning samuti on võimalikud järjepidevad kovisiooni ja supervisiooni võimalused, et tugiisikut hiljem tema töös toetada. 
Kõigil on oma elud ja tegemised, seetõttu oleme siiralt tänulikud nendele inimestele, kes panustavad noorte tulevikku oma aega ja energiat! Tulemused ei pruugi end näidata koheselt, kuid positiivse jälje jätab iga tugiisik noore ellu kindlasti.

MTÜ RuaCrew on on loodud 2009. aastal, mille eesmärk on ennetada sotsiaalseid probleeme ja õigusrikkumisi noorte seas ning aidata
nende lahendamisele kaasa.

Rohkem infot:
http://ruacrew.ee/teenused/tugiisik-noorele
https://agamina.ee/kampaania/

Eelmine
MTÜ RuaCrew liitus eeskujukampaaniaga
Järgmine
Koolitus „Noor. Sõltuvusained. Ennetus. Kes? Miks? Mida?“

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: