Koolitus „Noor. Sõltuvusained. Ennetus. Kes? Miks? Mida?“

Kui sageli oled tabanud end mõttelt, mida teha noortega, kelle puhul on kahtlus, et nad tarvitavad keelatud aineid? Või kui nad on vahele jäänud, millised on märgid, mida tähele panna ja kuidas noort seejuures toetada? Lisaks nendele küsimustele tuleb juttu ka noorte sõltuvusainete tarvitamise kujunemisest ning riski- ja kaitseteguritest, mida arvesse võtta. Tutvustatakse ennetusmeetodeid, mida kasutada ja mida mitte.


MTÜ RuaCrew kutsub Teid kahepäevasele koolitusele „Noor. Sõltuvusained. Ennetus. Kes? Miks? Mida?“ 8. mail kell 9.00-12.00 ja 22. mail kell 9.00-12.00 Tallinna kesklinnas.

Koolituse eesmärk:

• anda oskus märgata ja toetada noort, kes tarvitab sõltuvusaineid;
• anda ülevaade tõenduspõhistest ennetusmeetoditest.

 

Koolituse sisu ja käsitletavad teemad:

  • sõltuvusainete tarvitamine noorte seas;´
  • riski- ja kaitsetegurid;
  • ennetusmeetodid töös noortega.

 

Koolituse sihtgrupp on noorsootöötajad, tugispetsialistid koolis ning teised noortega töötavad spetsialistid.

 

Koolitustasu: Ühel päeval osaledes on tasu 30 €/in, kahel päeval osaledes 50 €/in. Osaleja saab soovi korral koolitustõendi mahus 8 ak/h.

 

Koolitust viib läbi Annegrete Johanson, kes on sotsiaalteaduste magister ning omab töökogemust riskikäitumisega noortega üle 13 aasta. Seda nii kinnises asutuses, kohalikus omavalitsuses kui ka tugiteenuseid pakkudes.

 

Registreerumine:

registreerimiseks ja arve saamiseks saatke osaleja nimi ning maksja andmed e-mailile: info@ruacrew.ee.Registreerimise tähtaeg on 1. mai 2018 või kuni kohtade täitumiseni. Kohtade arv on piiratud!

 

 


Eelmine
Aga Mina olen noorele toeks
Järgmine
Suvekool 2018

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: