Koostöö Rat Race´ga

2016. aasta lõpus võttis RuaCrew juhatusega ühendust Rat Race´ meeskond, et tutvuda ühingu tegevustega, põhirõhk tugiisikute programmil. 

Kontorirottide heategevuslik jooks Rat Race Tallinn toimub sel aastal juba 16. korda! Meeleolukas ning üdini headest inimestest tulvil üritus toimub traditsiooniliselt 2. juunil Tallinna Vanalinnapäevade raames Tallinna raekoja platsil.

Sel korral on jooksu eesmärk avaldada positiivset mõju riskioludes noortele, kellel on raskusi käitumise, õppimise või suhetega ning kes vajavad individuaalset tuge ja positiivset eeskuju. Pöörates neile tähelepanu täna, saame ennetada nende sattumist kuritegelikule teele.

Osalustasudest kogutud summaga toetatakse RuaCrew vabatahtlike tugiisikute programmi. Seeläbi saab võimalikuks 25 uue tugiisiku koolitamine, kes aitavad ligikaudu 30 noorel (vanuses 12-16) leida oma tee ja saada hästi toimetulevateks täiskasvanuteks. Toetuse eest korraldatakse samuti 3-päevane suvekool noortele ja nende tugiisikutele, kus tegeletakse ühiselt noorte huvide avastamisega läbi erinevate töötubade ja põnevate inimeste kaasamise. 

http://ratrace.ee/rr/tallinn/2017/02/01/rat-race-on-eeskujuks/Eelmine
Uudiskiri II
Järgmine
Uued tugiisikud valmis tegudeks!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: