PUNKT TÖÖLE LASERLAHINGU JA TROSSISÕIDUGA!

Alates novembrikuust koos käinud sotsiaalsete oskuste õpigrupp pani oma tegevusele punkti Megazone’s, mis võimaldas proovile panna mitmed eelnevate kohtumiste käigus omandatud oskused ja teadmised.

Esmalt võeti mõõtu laserlahingus, kus võiduks oli ülioluline suutlikkus töötada meeskonnane. Ülesanne õnnestus mõlemal meeskonnal, sest kuigi võitjaks kuulutati sinine meeskond, siis nende edumaa kollaste ees oli vaid kriipsuvõrra parem.

...

Teineteise seljataguse kaitsmine, meeskonnaliikmetega arvestamine ning ühine tegevus aitas kõik osalejad kõrgete punktideni. Paarkümmend minutit lahinguväljal möödus lennates ja kuigi algul tundus see aeg kahetsusväärselt lühike, siis pärast mängu hinge tõmmates oli selge, et pikemalt ei olekski saanud teha, sest kõik olid läbi kui läti raha.

Edasi suunas Megazone meid teisele korrusele lae alla ehitatud seiklusradadele, mis pakkus jällegi teistsugust oskuste kasutamist.

"SA SUUDAD HÜPATA, PÄRISELT KA! AGA MA VÕIN LÜKATA. KUI TAHAD?"

Kõrgel kulgevatel radadel turnimine oli rohkem individuaalne proovilepanek ja vajas nii füüsilist osavust kui ka tasakaalu ja mõistuse kasutamist. Aga ka siin kulus ära teiste olemasolu: jagati nõuandeid, kuidas mingit rada läbida ning vajadusel (ja loa saanuna) aidates lükates teha see viimane samm, mis lahutas turvalist platvormi ning adrenaliinitulva tekivat trossisõitu.
Ennast ületasid mitmed osalejad ning kindlasti oli abiks teiste poolt julgustavad sõnad. Olgu siis kahtlejaks kas noor või grupijuht.

Lisaks seiklusrajale ja laserlahingule sai rallida ka Segwayga, millega mõni noor kihutas täiskiirusel nagu vana kala, samas kui siinkirjutaja suutis mõned meetrid teokiirusel kulgeda, enne kui abi palus, et sellelt imemasinalt maha saada...

„See oligi lemmik,“ ütles üks noor rahulolevalt, kui arutasime lõpuringis, et mis koguni 21st kohtumisest kõige rohkem meeldis.
Kiidusõnu oli ka teistel osalistel ning pärast aktiivset kahetunnist tegutsemist võisime me kõik olla väga väsinud, aga samas ka tohutu õnnelikud võimaluse üle meie kohtumistele säärane võimas punkt panna.

Suur-suur aitäh Megazone’le sellise võimaluse eest!

Eelmine
Article
Järgmine
RuaCrew alustab koostööd rehabilitatsiooniteenuse pakkumisel Autismi ja ATH Keskuse ning Põhja-Eesti Autismi Liiduga

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: