MTÜ RuaCrew kutsub Teid koolitusele „Ennetustöö planeerimine meie kogukonnas“ 28. novembril kell 10.00-15.30 Tallinna kesklinnas.

Noored kogunevad gruppides. Grupis sooritatakse sageli tegusid, mis üksikisikuna tegemata jääb. Teismeeas hakatakse katsetama piire ning tekib soov end proovile panna ja noored janunevad uute elamuste ning adrenaliini järele. Mida saaksid ühe piirkonna erinevad spetsialistid teha? Tule üksi ja vii teadmine enda kogukonda tagasi või tulge mitmekesi ning saate ehk ideed, mida praktikas järele proovida.

Koolitusel on fookuses ennetustöö planeerimine teie kogukonnas, keskendudes toimivatele lähenemistele, mida erinevate osapooltega ühiselt planeerida ja rakendada. Käsitletakse noorte riski- ja kaitsetegureid ning peamisi murekohti, millele ennetuses tähelepanu pöörama peab.

Koolituse sihtgrupp on KOV spetsialistid, üld- ja huvihariduskoolide huvijuhid, tugispetsialistid ja õpetajad, noorsootöötajad, tugiteenuseid pakkuvad spetsialistid, piirkonnapolitseinikud ning teised noortega töötavad spetsialistid.

Koolitustasu: 50 €/in. Osaleja saab e-mailile koolitustõendi mahus 8 ak/h.

Koolitust viib läbi Annegrete Johanson, kes on sotsiaalteaduste magister ning omab töökogemust riskikäitumisega noortega üle 13 aasta. Seda nii kinnises asutuses, kohalikus omavalitsuses kui ka tugiteenuseid pakkudes.
Registreerumine: Registreerimiseks ja arve saamiseks saatke osaleja nimi ning maksja andmed emailile: info@ruacrew.ee.

Registreerimise tähtaeg on 19. november 2018 või kuni kohtade täitumiseni. Kohtade arv on piiratud!