MTÜ RuaCrew kutsub Teid koolitusele „Kuidas hoida oma lapsi nii, et nad ei satuks kampa?“ Tallinna kesklinnas.

Taas on tõstatunud noorte ja kampade teema, mis on teinud murelikuks paljud lapsevanemad. Nii need vanemad, kelle lapsed juba on kuskil grupis kui need, kellel on hirm selle ees, mis neid ees võib oodata, kui laps vanemaks saab. Lapsevanemal on võimalus palju ise ära teha, kuid oluline on kindlasti ka koostöö erinevate osapooltega - kool-kodu-huviharidus-sõbrad. Väikeses vestlusgrupis arutleme lapsevanematele olulistel teemadel, kuidas oma lapsi toetada, mõjutada ja suunata.

Koolitusele oodatakse lapsevanemaid ja lapse lähivõrgustikku kuuluvaid inimesi, kes soovivad tõsta teadlikkust enda võimalustest toetada, mõjutada ja suunata last selliselt, et ta ei satuks kampa. Kohtumisõhtul tutvustatakse ka erinevaid toetus- ja abisaamise võimalusi.

Koolitustasu: 30 €/in, kaks inimest perest 50 €. 

Koolitust viib läbi Annegrete Johanson, kes on sotsiaalteaduste magister ning omab töökogemust riskikäitumisega noortega üle 13 aasta. Seda nii kinnises asutuses, kohalikus omavalitsuses kui ka tugiteenuseid pakkudes. Annegrete on loonud kontakti noortega tänavatööd tehes ning toetanud noori grupimõjust välja tulemisel. 

Registreerumine: Registreerimiseks ja arve saamiseks saatke osaleja nimi ning maksja andmed emailile: info@ruacrew.ee.

Registreerimise tähtaeg on 17. september 2018 või kuni kohtade täitumiseni. Kohtade arv on piiratud!