MTÜ RuaCrew kutsub Teid koolitusele „Noorte ennast hävitav käitumine ja selle ennetamine“ 20. novembril kell 18.00-20.00 Tallinna kesklinnas. 

Teismeiga on iga noore inimese elus põnev periood, mil soovitakse katsetada piire ning uusi kogemusi saada. Sageli alustavad paljud noored sellel ajal ka ennast hävitava käitumisega. Tervise Arengu Instituudi uuringu raporti kohaselt on iga kolmas noor proovinud narkootilisi aineid. Iga-aastaselt on kasvanud nende noorte hulk, kes sõltuvusaineid tarvitama hakkavad ning kättesaadavus ei ole noorte jaoks mingi küsimus. 


Koolitusõhtul arutleme, milline on teekond sõltuvusainete proovimisest sõltuvuseni? Kuidas lapsevanemana märgata, et laps on hakanud sõltuvusaineid tarvitama ja kuidas siis käituda ning kust abi saada? Erinevaid kogemuslugusid ning praktilisi näpunäiteid andev töötuba lapsevanematele ja teistele lähedastele.

Koolituse sihtgrupiks on lapsevanemad ja teised lapse lähivõrgustikust.

Koolitustasu: 30 €/in, kaks inimest perest 50 € . 

Koolitust viib läbi Annegrete Johanson, kes on sotsiaalteaduste magister ning omab töökogemust riskikäitumisega noortega üle 13 aasta. Seda nii kinnises asutuses, kohalikus omavalitsuses kui ka tugiteenuseid pakkudes. Annegrete on arendanud mobiilset noorsootööd (sh tänavatöö, noortegruppidega kontaktide loomine ja edasine töö) Eestis ning antud mudelit töös noortega alates aastast 2007 rakendanud.

Registreerumine: Registreerimiseks ja arve saamiseks saatke osaleja nimi ning maksja andmed emailile: info@ruacrew.ee.

Registreerimise tähtaeg on 13. november 2018 või kuni kohtade täitumiseni. Kohtade arv on piiratud!