4 viisi, kuidas hõlpsamalt suhelda

Üksteisega õigesti ja tervislikult suhtlemine on suure osa õnnelikkuse aluseks, kuid paljudel puhkudel kipume tegema mitmeid lihtsakoelisi, aga levinud vigu, mis hoiavad meid üksteist täielikult mõistmast. Allpool toome välja viis lihtsat nippi ja soovitust, kuidas omavahelist suhtlemisefektiivsust kiiresti parendada.

Loe lisaks

Suvekool 2017

Kohe-kohe on käes koos noortega asuda teele Prangli poole! Augustikuu teisel nädalal lähevad RuaCrew vabatahtlikud koos noortega Prangli saarele, kus toimuvad põnevad tegemised ja toimetamised. Päevale tulevad mitmekeskisust pakkuma ka meie head koostööpartnerid, nt PPA noorsoopolitseinikud ning Töötukassa Noortegarantii spetsialistid. Facebooki lehelt saate jooksvalt jälgida tegemistest ka vahvaid pilte! :)
Aitäh Rat Race 2017 heategevusjooksul osalejatele, tänu kellele Suvekool toimuma saab ja teistele koostööpartneritele, kes on toetanud söögi, joogi või auhindadega (Viimsi Huvikeskus, AS Kalev, OÜ Stillabunt, FC Flora, Ideaalkosmeetika, Eesti Jalgpalli Liit, SEB Tallinn Marathon, Leibur AS, Teaduspark Tehnopol, Eesti Toidupank).


Loe lisaks

Tugiisikute lood IX

Mida ütleks tugiisik mineviku endale? „Oled õigel teel!“

Ulla ja Valve on mõlemad MTÜ RuaCrew tiimiga hiljuti liitunud tugiisikud. Esmalt läbisid nad tugiisiku koolituse ja nüüd, kui nad on juba mõnda aega tugiisikuna töötanud, jagavad nad hea meelega oma kogemust.


Loe lisaks