MTÜ RuaCrew on loodud 2009. aastal, eesmärgiga ennetada sotsiaalseid probleeme ja õigusrikkumisi noorte seas ning aidata nende lahendamisele kaasa.

Ühingu missiooniks on noorte ja perede toetamine, et tagada neile parem hakkama saamine täna ja tulevikus.

RuaCrew põhiväärtusteks on ausus, sallivus, abistamine ja vastutustunne.


RuaCrew peamiseks töömudeliks on mobiilne noorsootöö - sotsiaalpedagoogiline mudel, mis hõlmab endas tänavatööd, nii noortegruppide kui ka individuaalselt noortega ning kogukonna- ja võrgustikutööd.

Meile on olulisel kohal ennetustöö, paindlikkus, tugevustele orienteeritud.
 

RuaCrew põhimeeskonda kuuluvad:
Annegrete Johanson, juhatuse liige/ projektijuht/grupijuht/tugiisik/koolitaja

Sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse magister. Annegrete on üks RuaCrew asutajatest ning mobiilse noorsootöö arendaja ja rakendaja, rahvusvahelise organisatsiooni International Society of Mobile Youth Work (ISMO) liige. Igapäevaselt on Annegrete täna arendamas taastava õiguse teenust. Annegretel on kodus kaks imevahvat tütart ning vabal ajal meeldib talle lugeda, sporti teha ning reisida.

annegrete@ruacrew.ee

 


Anna Frank, juhatuse liige/grupijuht/tugiisik/koolitaja

on rõõmsameelne ja otsekohene sotsiaaltöö haridusega naine, kes armastab oma tööd. Õpib Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži magistriõppes sotsiaalteenuste disaini ja juhtimist. Annal on kolm last, kellest vanim on juba täisealine. Vabal ajal loeb, jookseb, laulab laulukooris, mängib kitarri või magab.

anna@ruacrew.ee

 

 

 

 


Laura Kane, sotsiaaltöötaja/tugiisik

Hetkel õpib Tallinna Ülikoolis magistrantuuris sotsiaaltööd. On töötanud lastehoius hoidjana, Lastekaitse Liidu laagris Remnikul kui Arabella Noortelaagris kui ka Tallinna Lastekodu Imikute ja puuetega laste keskuses sotsiaaltöötajana. Vabal ajal meeldib viibida looduses, tegeleda spordi ja reisimisega ning ülekõige armastab kasse ja koeri.

laura@ruacrew.ee 

Anna Makarova, füsioterapeut/tugiisik

Anna lõpetas Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala magistriõpet ja hetkel õpib samas õppeasutuses psühholoogiat. On töötanud ligi 5 aastat rehabilitatsioonimeeskonnas füsioterapeudina tegeledes erivajadustega laste ja noortega. Meeldib aktiivne eluviis ning inimestega suhtlemine.

tugiisik@ruacrew.ee


Sandra Lutterus, tugiisik

on lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži turismi - ja hotelliettevõtluse eriala. Sandra on töötanud lapsehoidjana nii Eestis kui Ameerikas ning on hetkel pojaga kodune.
Sandra on positiivne noor inimene, kellele meeldib aktiivne eluviis ning elurõõmsad inimesed.